top of page

כל הטובים תפוסים!

"כל הטובים תפוסים" "בגילי כבר קשה לי להכניס אנשים לחיי, יש לי את ההרגלים שלי", "האחד שלי נשוי באושר ועושר", "אין לי מזל באהבה", "לחברות שלי זה תמיד קורה ורק לי לא, אני מקוללת", "אף אחד לא רוצה להיות עם קרייריסטית" ועוד מיני אמונות שאני שומעת בקליניקה שלי. הכל נכון ברגע שמאמינים בזה.

אם אלה האמונות שאיתן אנו מסתובבים, החיים שלנו יראו בדיוק ככה. אם אתם מבשלים את הדייסה שלכם ממרכיבים דלוחים ותפלים אל תתפלאו שלא טעים לכם. אם אתם לא רוצים לאכול את הדייסה של עצמכם למה שאחרים ירצו?

כדי להשיג משהו בחיים, כל דבר, צריך להתכוונן אליו, לדעת מה אנחנו רוצים, להאמין שמי שאנו רוצים רוצה גם אותנו, נועדנו לקבל כל דבר שאנו רוצים גםל לא מאמץ רב מידי. כדי להגיע להתכווננות הזו, חשוב ומומלץ לעשות עבודה נכונה ומדויקת עם עצמנו.

מהן הגישות החדשות שנצטרך לאמץ בדרך אל זוגיות מאושרת, עוצמתית, בריאה, נכונה, מדויקת כזאת שממלאת אותנו בתחושה מבורכת של זכיה בפיס, כזאת שנותנת לנו אומץ וכוחות להגשים את עצמנו בעוד ועוד רבדים?

1. להיפטר מאמונות ישנות - כל הקלישאות שגדלנו עליהן, כל המשפטים שחברות אומרות לך אחרי עוד פרידה, כל הקולות שמסתובבים לך בראש בלי רשות ומחדירים פקפוק עצמי, חוסר אמונה, חוסר בטחון ושאר מרעין בישין.

2. לאהוב את עצמך - את רוצה שהאדם הנכון לך יקום כל בוקר ויברך על מזלו הטוב שאת לצדו - עשי זאת כבר עכשיו, אהבי את עצמך, באמת, השקיעי בעצמך, הוכיחי לעצמך שאת נפלאה ונהדרת. תרגישי איך זה להתאהב בעצמך, תרשי לעצמך להתרגש מהמראה שלך, מחכמתך, מהנדיבות והחום שאת מפזרת לסובבים אותך.

3. לשכוח את העבר - העבר היה שם ללמד אותך דברים מאד חשובים על עצמך אך הוא שייך לעבר, את לא אותה אישה יותר. למדת מכל חוויה שעברת, התגברת והתחזקת וכעת את אישה חכמה וטובה יותר. נעלי את כל האקסים בקופסא והטביעי אותה בים!

4. העתיד יבוא גם אם לא תרדפי אחריו - הרגישי וודאות ובטחון בעתידך הנהדר והנפלא, כל מה שתרצי יתגשם וזה ירגיש ויראה נפלא. כעת הניחי לו. התמקדי בהווה - במה שאת יכולה לעשות היום כדי להרגיש טוב, להיות טובה יותר, מאושרת יותר, שמחה ומלאה.

5. חיי בהווה - ויתרנו על העבר, הנחנו את העתיד בעתיד כעת זה הזמן שלך להתמקד בהווה. מספיק לדחות דברים. ההווה הוא מתנה חד פעמית; פתחי את העטיפה והעניקי לעצמך את המתנה הגדולה ביותר שאת יכולה - זמן איכות עם עצמך עכשיו.

6. את יודעת בדיוק מה את רוצה - את יודעת איזו מערכת יחסים את רוצה, למה שתתפשרי על פחות? זה הזמן לוותר על כל הלא מספיק, ליד ובערך. ברגע שתוותרי על מה שלא נכון לך, משקל רב יוסר מעלייך ויפנה מקומו למה שאת כן רוצה. למדי לוותר על מי שלא גורם לך לחוש כפי שאת רוצה לחוש במערכת היחסים האידאלית שלך. זה יכול להיות קשה; אני יודעת שאנחנו שומרים חזק על כל מה שיש לנו, גם אם זה לא עושה לנו טוב. ברגע שתותרי על מי שלא מתאים לך, יתפנה מקום למי שכן מתאים.

7. היי ברורה - עם עצמך ועם הסובבים אותך. כשאת יודעת מה את רוצה את יודעת גם לבקש את זה. קודם כל בפני עצמך ואז כלפי אחרים. שום מניפולציות לא צריכות להיעשות בדרך לאהבה, היי כנה בנוגע לכוונותייך ורצונותייך.

8. אף אחד לא חייב לך כלום - אף אחד בעולם לא חייב לרצות אותך. הרבה פגיעות אפשריות ייחסכו לך אם תביני שאת לא חייבת כלום לאיש ואיש לא חייב לך כלום. אהבה היא עניין הדדי, היא שני אנשים שרוצים לבלות זו בחברת זה כי נעים וטוב להם ולא כי הם חייבים, נכנעים לתכתיבים או דרישות.

9. את לא צריכה, את רוצה -אם עברת על כל השלבים, את כעת מלאה במחשבות חיוביות, אמונה, חיים מלאים ומספקים, את יודעת מה את רוצה ויודעת לבקש זאת. את לא צריכה שום דבר ואף אחד כדי להיות מאושרת, את יודעת להיות מאושרת לגמרי בעצמך, עם עצמך, בחברת עצמך. אין שום דבר שאת לא יכולה לעשות. בן הזוג שאת רוצה לא זקוק לך ואת לא זקוקה לו. אתם שניכם אנשים שלמים שמתחברים יחד כי נעים וכייף לכם יחד; כי אתם שניכם יודעים שאתם צועדים באותו מסלול ומצאתם את החבר המתאים ביותר לצעוד איתו יחד.

10. אופטימיות היא שם המשחק - פזרי חיוכים, היי קלילה, אל תקחי את עצמך יותר מדי ברצינות. מה שלא עבד היום יעבוד מחר. הסרט שאנחנו חיים בו הוא מה שמוקרן במציאות, ועדיף ללהק את עצמנו לתפקיד הראשי במציאות הזו.

כל אחד מהשלבים המפורטים מעלה הם אבני דרך שיובילו אותך לחיים שתמיד רצית ולמציאת הזוגיות שתמיד חלמת עליה, הכל אפשרי עבורך. בקליניקה שלי אנחנו מפרקות כל נושא לגורמים, תלמדי לחיות את החיים שאת באמת רוצה לעצמך, התאמתי תרגילים מיוחדים לכל שלב המקלים על הגעה לתובנות מהירות ולשלב היישום והמימוש. את מוזמנת להיות חלק מעשרות הנשים שכבר יצרו חיים מלאי אהבה לעצמן.

אני מזמינה אותך לפנות אלי כבר עכשיו

בהצלחה!

שרון לב צוקרמן

bottom of page